Tisztelt Résztvevők és Tagtársaim!

Az Autonet jóvoltából lehetőséget kaptunk arra, hogy újra találkozhassunk egymással az általuk megrendezett kiállításon - május 20.-án.

Időpont: 2023.05.20
Helyszín: Üllő, Maglódi út 46, 2225 Magyarország ( Autonet Kft - Üllő )
Kezdés: 11:15

A megrendezésre kerülő találkozó nyitott, tehát bárki részt vehet az előadásokon, ahol egy meglepetés játékkal is készültünk részetekre!

Kvíz játékunk ötletgazdája és kérdéssorának összeállítója: Dr. Nagyszokolyai Iván

A játékban résztvevők izgalmas, értékes nyereménnyel távozhatnak az AUTONET támogatásával.

Napirendi pontok:
1. Megnyitó - Czékmány József ( 11:15 )
2. Kvízjáték – Dr. Nagyszokolyai Iván
3. DCI 200 Injektor vizsgáló próbapad bemutató - Kecskeméti László ( Bosch képviseletében )
4. Miért éri meg az egyesületünk tagjai közé tartozni? - Kereszty Balázs
5. Kvízjáték eredményhirdetés

Kvízjáték nyereményei:
2db Nyomatékkulcs

2db Légkulcs

2db Dugókulcs készlet

Az előadás után kötetlen beszélgetés, kiállítói standok látogatásának folytatása.

Aki 2023 évben ismét a tagsághoz szeretne tartozni, kérjük jelezze vezetőségünk bármely tagjának, vagy az egyesület számlaszámára a tagdíjat (30.000ft) utalni szíveskedjen!
Számlaszám: 11709002-20649872-00000000
Kedvezményezett neve: Dízeladagoló- és dízelmotor-javítók Szakmai Egyesülete

Az eseményen nem a tárgyi nyeremény, hanem a megszerezhető információ és tudás a fontos, mivel gazdagabban távozhatsz!

Gyere, tarts velünk Te is!

Tisztelettel:                                                                                                                   Czékmány József
+ 36 30 946 4474

Mindenkit szeretettel várunk rendezvényünk alkalmából!
Ne feledd! Fontos a tagságod valamint a részvételed! Gyertek!

Budapest, 2023-04-26

Üdvözlettel: Czékmány József