Tisztelt Tagtársaim!

Kiskopárdi Lajos jóvoltából lehetőséget kaptunk, hogy következő csapat építő találkozónkat:

Október 7.-én, 10 órai kezdettel Bócsa, Arany János utca 12. cím alatt tartsuk.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kibővített információ a szálláslehetőséggel
Dóra Kávézó és Panzió
6235 Bócsa, Kecskeméti u. 10
tel: 06 30 269 7830 Bányászi Andrea

Ezen a telefonszámon lehet a foglalásokat igényelni.
A szallas.hu- n is lehet, de úgy többet kell fizetni, tehát nem érdemes, viszont a panziót meglehet nézni. 8 szoba van ebből 2 háromágyas és 6 két ágyas. Minden szobában franciaágy van, a háromágyasban plusz egy ágy. Igényes szép panzió. A kávézó nem működik, de közvetlen mellette van a Flóra vendéglő és Reál ABC valamint az MBH Bank az 54 sz. főút mentén található.
18 férőhely van a panzióban. Ha többre lenne szükség akkor még tudunk ajánlani más lehetőségeket is.
A foglalást minél hamarabb kellene jelezni, hogy biztos legyen hely. A kétágyas szoba egy éjszakára 18.000,- Ft ha a fenti  telefonszámon foglalják.
Várunk mindenkit szeretettel!
Üdv.! Kiskopárdi Lajos

Látogatást ígértem Lajosnak, mielőtt meghirdettük rendezvényünket.

Érkezésünk pillanatában már nyílt is a kapu. Igazán vendégszerető felesége azonnal beszélgetésbe kezdett nejemmel, hiszen ránk, már nem lehetett számítani az izgalom hevében. A műhely körültekintésének végeztével nyílott is a nagykapu, ahol az igazi veterán traktorok kerültek elő. Lajos élménnyel lendült bele a történetek mesélésébe, miközben kezdődött az izzítás. Láttam a gépek közelítési, indítási izgalmát kezében a gépronggyal.

Jött a kiáltás: INDÍTOK! A traktor azonnal csodálatosan indult, mire tagtársunk széles mosolya adta át a gépek iránti szeretetet. A pörgő hűtő ventillátor lobogtatni kezdte ősz haját, miközben kis veríték gördült homlokán, mit ismét gépronggyal törölt át. Erős, kérges tenyere, olajfoltos homloka, széttárt keze, igen, Ő az igazi szakember, ki bizonyitani tudja, hogy a szakmát szeretni lehet, szeretni kell!

Nagyon hamar ránk sötétedet a traktorok vezetése, valamint a gépek ujjá születési történetének mesélése, bemutatása közben!

Vendégszerető felesége igencsak kitett magáért, hiszen nagyon finom vacsorát készített számunkra, minek nem tudtunk ellenállni.

Lajos tagtársunk egy rendezvényre hívja tagjaink valamint azok családtagjait.

Kérlek beneteket jelezzétek részvételi szándékot, hogy házigazdánk készülni tudjon a báránypörkölt és a megfelelő csapoltsör mennyiségével!

Jelentkezni a +36 30 9-464-474 Kizárólag SMS formátumban Név 1-2-3 fő stb.

Igény szerinti szállás lehetőségekről későbbi levelünkben tájékoztatást küldünk!

Higgyétek el, ezt nem szabad kihagyni!

Lajos a részvételi díjakra nem tart igényt viszont azt találtuk ki a vezetőséggel, hogy ezt nem finanszírozhatja egyedül. A rendezvényen  kiállítunk egy dobozt a

/Kiskopárdi Dutrák építését támogatók adománya/ címszóval a fogyasztás ellenében kérnénk mindenkit némi hozzájárulással!

Azon tagjaink, akik elfeledték egyesület számlaszámára a tagdíjat (30.000 Ft) mihamarabb utalni szíveskedjen!

Egyesületünk működése, működtetése kiadásokkal jár. Kérlek beneteket ne hagyjuk, hogy szuper kis csapatunk pénzügyi okok miatt működés képtelenné váljon!

Egyesületünk tagdíjon kívüli támogatása a mindenkori jogszabályoknak megfelelően lehetséges és költségként elszámolható!

Egyesület 11709002-20649872-00000000 (kedvezményezett neve: Dízeladagoló- és dízelmotor-javítók Szakmai Egyesülete) számú bankszámlájára.

Külön köszönet azoknak, akik már sikeresen elutalták támogatásukat, tagdíjaikat!

Ha szereted azt, amit csinálsz, akkor egyetlen napot sem kell dolgoznod az életben.

,,Viola Shipman’’

Tisztelettel:                                                                                           Czékmány József