Tisztelt Tagtársaim!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

2024/1. egyesületi találkozó

Tervezett időpont: 2024.02.24 09:00 FÁY

Eljött az idő, hogy ismét találkozhassunk!

Február 24.-én Bp.-en a megszokott helyen, a FÁY iskolában!

Kérlek beneteket, hogy jegyezzétek fel a dátumot, hogy biztosan tudjatok előre tervezni a mai pörgős türelmetlen világban!

Mint minden alkalommal, most is érdekes előadásokkal és fontos napirendi pontokkal készülünk számotokra.

Az előadóink sorrendje még szervezés alatt, de biztosan nagyon hasznos információkkal gazdagon zárhatjuk majd a találkozót. A 2024-évben is célszerű lenne a megszokott, megszavazott tagsági díjat mihamarabb elutalni a szokásos módon az alább megjelölt címre!

11709002-20649872-00000000 (kedvezményezett neve: Dízeladagoló- és dízelmotor-javítók Szakmai Egyesülete) számú bankszámlájára.

Egyesületünk éves lehetőségeit csak úgy tudjuk tervezni, ha rendelkezni fogunk a kereteink ismeretével.

2024 éves terveink:

1. Febr. Bp. Fáy
  2. Cég, váll. látogatása
  3. Cég, váll látogatása
  4. Nov. utolsó szombat Bp. Fáy

Köszönet nektek abban, hogy a sikeresen növelt tagi létszám, valamint nyereségesen zárt 2023-as év családias egyesülete 2024-ben, még nagyobb lehetőségeket, kapukat tárt részünkre!

Ne feledd! Fontos tagjainknak a tagságod valamint a részvételed!

Gyere, tarts velünk Te is!

2024.01.18

www.dizelegyesulet.hu Meghívó

Tisztelettel csapat társatok:                                           Czékmány József