Tisztelt Résztvevők és Tagtársaim!

Eljön az idő, hogy ismét találkozzunk!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tervezett időpont: 2023.11.25 09:00 FÁY

Mint minden alkalommal, most is érdekes előadásokkal és fontos napirendi pontokkal készülünk számotokra.
A program

Kezdés: 08:50

Tervezett napirendi pontok:

megnyitó: Czékmány József

09:40  Szalai László tanár úr

,,A dízel technika kezdetei’’ című előadása

10:25 kávé szünet

10:35 Czékmány József  egy picit a honlapunkról

Meglepetés: oklevelek, díjak átadása

10:50   Ruzsa János

„ EA211-es típusú (benzines!) VW.  motor érdekességek”

12:15 kávé szünet

12:25  dr. Nagyszokolyai Iván

,,A Mazda CX-60 Diesel, a dízelmotor konstrukció hattyúdala!

1. Nagyszokolyai Iván vendégül hívta Kincses István urat, aki Mazdákkal töltötte az életét és nem csak Wankelekkel, hogy beszéljen a korábbi Mazda dízelről, a Skyactiv változatról.

Az előadásának címe: "Néhány gondolat Mazda Skyactiv dízelmotorok javításáról"

Ne feledd! Fontos a tagságod valamint a részvételed! Gyertek!

A 2023 évben elutalt 2024 tagdíj összege még az idei évben költségként elszámolható !

Azon tagjaink, akik elfeledték egyesület számlaszámára a tagdíjat (30.000 Ft) mihamarabb utalni szíveskedjen!

Egyesületünk működése, működtetése kiadásokkal jár. Kérlek beneteket ne hagyjuk, hogy szuper kis csapatunk pénzügyi okok miatt működés képtelenné váljon!

Egyesületünk tagdíjon kívüli támogatása a mindenkori jogszabályoknak megfelelően lehetséges és költségként elszámolható!

Egyesület 11709002-20649872-00000000 (kedvezményezett neve: Dízeladagoló- és dízelmotor-javítók Szakmai Egyesülete) számú bankszámlájára.

Külön köszönet azoknak, akik már sikeresen elutalták támogatásukat, tagdíjaikat!

Ha szereted azt, amit csinálsz, akkor egyetlen napot sem kell dolgoznod az életben.

,,Viola Shipman’’

Gyere, tarts velünk Te is!

2023.11.06

www.dizelegyesulet.hu Meghívó